Behangletters ssst...
Behangletters met de tekst ssst...
De letters zijn in veel kleuren en in 2 maten verkrijgbaar. Erg leuk om bijvoorbeeld bij de maan te plakken.
Lees onderaan de pagina verder voor meer informatie.
Achteraf betalen mogelijk
1-3 werkdagen NL 3,95 / BE 6,95 / Gratis verzending vanaf 150,00
Aanpassingen aan alle producten mogelijk
Productaanpassing
Vergeet niet je aanpassing op te slaan om deze aan winkelwagen toe te kunnen voegenBehangletters ssst...
Leuk voor bijvoorbeeld boven het wiegje of om te combineren met de maan en sterren.
Met dit item heb je een prachtige eye catcher voor de baby- of kinderkamer te pakken.
Het pakketje dat je krijgt thuisgestuurd bestaat uit 4 losse letters en 3 puntjes. Alles is al kant en klaar. Er hoeft niets meer uitgeknipt of uitgesneden te worden. Je kunt direct beginnen met opplakken.
De kleuren zijn helemaal naar wens aan te passen.
Specificaties
De letters zijn in twee maten verkrijgbaar.
- Groot; ongeveer tussen de 12 cm en 15 cm hoog.
- Klein; ongeveer 6 cm hoog.
De exacte hoogte is afhankelijk per letter.
Wil je liever meerdere kleuren of de letters in verschillende tinten van een kleur, geef dit dan aan bij productmaatwerk.
Jolanda
jun 30, 2020 |
Behangletters SSST....
De behangletters SSST.... hangen leuk op de muur bij het ledikantje. Het is een hele leuke toevoeging want naast deze letters hebben wij ook de pandabeer op de maan ernaast hangen in dezelfde mooie roest kleur. Bij elkaar een heel leuk geheel!
|
Aanbevolen om te kopen:
Ja
|