Bomen speciaal voor spelkamers
Bij Kidzbrand is het mogelijk om de bomen naar wens samen te stellen.
Zo kunnen we er samen voor zorgen dat hij perfect past bij de spelkamer, kinderopvang of wachtkamer.
Een boom voor in de spelkamer,
Pas mocht ik een mooie boom maken voor een speltherapeut. Zij vertelde mij dat mensen in de jeugdzorg graag werken met een boom in de spelkamer. Een boom staat namelijk voor groei en leven.
Uiteraard moest de boom wel mooi passen bij rest van de spelkamer. Samen hebben wij aan de hand van foto's de perfecte boom samen kunnen stellen.
Voor deze spelkamer is gekozen voor de sierlijke behangboom met junglebladeren. De bladeren zijn gemaakt in verschillende groentinten die passen bij de rest van het interieur.

Hoe gaat dat in zijn werk?
De behangbomen van Kidzbrand worden speciaal voor jou met de hand gemaakt. Hierdoor kan ik zorgen dat de boom perfect bij de ruimte past. Samen nemen we de kleuren door voor de stam van de boom, de bladeren en de dieren. Kidzbrand beschikt over tientallen verschillende kleurtinten, hierdoor zitten er altijd wel mooi passende kleurtinten voor je bij. Je kunt mij foto's van de ruimte sturen. Zo kan ik kijken welke kleuren ik denk dat hier het mooiste bij zullen passen. Nadat ik een selectie heb gemaakt stuur ik hiervan foto's naar je op. Zo kunnen we samen tot een mooi eindresultaat komen.
Mocht je het erg lastig vinden om aan de hand van de foto's een keuze te maken is het mogelijk om kosteloos wat kleurstaaltjes op te sturen.
Het productieproces;
Als we alles duidelijk hebben ga ik beginnen met het productieproces. De boom en de bladeren worden met de hand uitgesneden en de dieren worden uitgeknipt en in elkaar geplakt.
Vervolgens gaat het pakketje op de post. Over het algemeen in dat binnen 2 á 3 werkdagen.
Het opplakken,
Door zijn mooie grote formaat is het ook nog eens een echte blikvanger. De behangbomen zijn namelijk 230 cm hoog en 150 cm breed. Mocht dit overigens net iets te hoog zijn, dan is de boom heel eenvoudig in te korten aan de onderkant van de stam.
De boom is ook nog eens heel gemakkelijk op te plakken. Er word een duidelijk plakinstructie meegeleverd, waarin stap voor stap staat aangeven hoe je te werk moet gaan.
Kinderdagverblijven
Ik heb ook al voor meerdere kinderdagverblijven prachtige behangbomen mogen maken!
.jpg)

Nieuwsgierig wat ik voor jou kan betekenen?
Neem vooral even contact met ons op via het Contact formulier Dan helpen wij je heel graag verder!

opmerkingen
geen opmerkingen op dit moment!
plaats jouw opmerking